Однак стало відомо, що однією з умов Франсії було обмеження Селени у споживанні алкоголю.

Два роки тому Селена Гомес шокувала своїх шанувальників в Instagram, повідомивши, що перенесла складну операцію з пересадки нирки. Операція потрібна була співачці через ускладнення хвороби, яка називається червоний вовчак, аутоімунне захворювання, від якого вона страждає не перший рік. Донором для Селени стала її краща подруга, актриса Франсія Райса, з якою, втім, зараз вони припинили спілкування.

Сама ж Селена у своїх інтерв'ю та промовах на сцені неодноразово згадувала вірну подругу, адже стверджувала, що без донорства Райси могла б померти, інформує .

Однак стало відомо, що однією з умов Франсії було обмеження Селени у споживанні алкоголю. Але як папараці, так і сама Райса почали помічати, що Селена не відмовляє собі в алкогольних напоях на відпочинку та вечірках. Франсія розуміла, що ризикує власним життям, але заради подруги віддала один зі своїх органів. Але через нестримання обіцянки дівчина вирішила припинити з нею спілкуватись.

"Вони взагалі не розмовляли з жовтня", — повідомив інсайдер. Додамо, що того ж місяця Селена Гомес раптово потрапила в психіатричну лікарню. Інсайдер додав, що причиною госпіталізації стали, зокрема, пристрасть до алкоголю та постійні вечірки.