В сім'ї Міддлтон знову очікується поповнення. Правда чи вигадка папараці?

Днями чи не всі перші сторінки світової преси облетіла новина, що Піппа Міддлтон знову в «цікавому положенні». Спритні папараці підловили молодшу сестру герцогині Кембриджської на платиновому ювілеї королеви Єлизавети II. Світська левиця з’явилася на захід в чарівній сукні смарагдового кольору. Але приховати округлий животик Піппі Міддлтон-Метьюз не вдалося, інформує Ukr.Media.

Піппа Міддлтон

Філіпа (Піппа) Міддлтон вийшла заміж у 2017 році. І хоча деякий час жовта преса приписувала дівчині роман з самим принцом Гаррі, шляхи молодих людей розійшлися. Обранцем Піппи став колишній автогонщик Джеймс Метьюз. Пара влаштувала красиве весілля, а подружкою нареченої була сама герцогиня Кейт.

Але це зовсім не дивно, адже у 2011 році Піппа виконувала цю почесну роль на весіллі Кетрін і Вільяма. Дівчина вбралася в неймовірно елегантне плаття і несла шлейф весільного вбрання старшої сестри. Так що символічна поява Кейт на весіллі Піппи і Джеймса не стала подивом.

Ідеальна фігура

Поки журналісти смакують свіжу новину про поповнення сімейства Міддлтон-Метьюз, деякі стали сумніватися. Що, якщо світська левиця вибрала невдале плаття? Можливо, ракурс підвів фотографів? Або Піппа непогано поправилася? Яке з цих припущень реальне?

Офіційні представники Піппи Міддлтон і Джеймса Метьюза поки ніяк не відреагували на домисли ЗМІ. Але якщо подумати логічно, то ніяких інших припущень і бути не може. Піппа завжди відрізнялася витонченою фігурою і активним способом життя. Вона підтримувала багато спортивних ініціатив. Молодша Міддлтон грала в хокей на траві і теніс, займалася альпінізмом, їздила на велосипеді, брала участь в марафонах і різного роду забігах.

Здорове тіло, здоровий дух

Ще однією вкрай масштабною прив’язкою до спорту вважаються статті Піппи для журналів про те, як правильно займатися спортом вагітним жінкам. Піппа-колумністка, тому її читачі першими дізналися, що письменниця чекає малюка. Перше дитя Піппа Міддлтон народила у 2018 році. Ним став хлопчик Артур. А вже у 2021 році побачила світ і сестричка Артура — Грейс.

  Помер співак і композитор Теодор Кукуруза

Приємний сюрприз

Так що, як би Метьюзи не намагалися приховати вагітність Піппи, журналісти розкусили парочку. Але тепер фанати з усього світу можуть привітати і майбутню тітку Кейт, і втретє бабусю Керол Міддлтон. Дійсно цікаво, хто ж народиться у Піппи: хлопчик чи дівчинка?

Для Керол і Майкла Міддлтонів дитя Піппи стане вже шостим онуком. Після трьох дітей Кейт і Вільяма, а також двох старших спадкоємців самої Піппи і її чоловіка Джеймса. До слова, у подружжя Міддлтонів є ще й наймолодший син, тезка чоловіка Філіппи. Джеймсу Міддлтону 35 років, і він одружився зі своєю коханою Алізі лише у 2021 році. Дітей поки у пари немає.

Піппа Міддлтон в положенні

Можливо, світська дама просто не бажає афішувати настільки радісну новину завчасно. В одній зі своїх колонок Піппа писала, що перші місяці своєї першої вагітності вона також приховувала. Якщо так, тоді зберігати мовчання для молодшої Міддлтон в такій ситуації зовсім не дивно. І ми поважаємо її вибір.

Хочеться щиро побажати тільки всього найкращого для Піппи і Джеймса Метьюз, а також для всієї великої королівської сім’ї. Нехай вищі сили дарують здоров’я її Високості. Сподіваємося, що вона встановить нові рекорди правління, буде ще довго радувати своїх підданих.