Зовсім не змінилася.

Українська виконавиця на своїй сторінці в Instagram вирішила відволіктися від теми хвороби, і показати себе. Камалія опублікувала архівний кадр, на якому зображена в шістнадцятирічному віці. Шанувальники негайно ж стали писати Камалії про те, що вона практично не змінилася. Дивіться самі, інформує Ukr.Media.

На чорно-білій фотографії зображена ще зовсім юна співачка, але в її рисах вже читаються риси зірки української сцени. Потрібно зауважити, що з тих років Камалія практично не змінилася. “Знайшла у мами фотографію, мені тут 16 років», — підписала публікацію виконавиця.

“Відразу видно, що не роблена, а справжня краса”, “Красуня! Риси обличчя не змінилися”, “Ви дуже гарненька на цьому фото!!! Найголовніше, що ви і зараз така ж, як в юності. Ваша краса справжня, природна! Це сьогодні велика рідкість…”, “красива, модна, стильна — як завжди!”, “Вже тоді дуже ефектна і яскрава”, “дуже красива, ніжна і кохана дівчина”, “відтоді майже не змінилася”, “абсолютно не змінилася”, — написали шанувальники Камалії.