Актор поділився зворушливими моментами відпустки на курорті.

46-річний актор Максим Віторган чудово проводить час з усіма своїми дітьми в Греції. Компанію Віторганам складає Ніно Нінідзе з сином Сашком, інформує .

Актор поділився зворушливими моментами відпустки на курорті. Віторган засмагає і влаштовує морські прогулянки на Кіпрі, який славиться красивими гірськими пейзажами, чистими піщаними пляжами і пам'ятками стародавньої архітектури.

Максим показав ніжне фото з молодшим сином Платоном, якому зараз 2,5 роки. Батько з спадкоємцем прикрили очі від палючого сонця темними окулярами.

«Він просто найкращий!», з любов'ю зазначив актор.

Малюка Віторгану народила телеведуча Ксенія Собчак. Платон живе з матір'ю, але світська левиця не перешкоджає його відпочинку з батьком.

Максим вирішив поплавати з малюком під водою. Той з перших місяців життя займається плаванням і демонструє успіхи. Артист занурився в басейн в яскраво-червоних шортах, а його син — повністю голим.

«Косяком пішли», — зазначив Віторган.

«Не розумію, чому малюк голий, плавок не знайшлося, чи що?» «Ой, да ладно, кого йому соромитися», «Та це ж діти, нехай засмагають і плавають без одягу», «А я завжди купальник одягаю дочці, без варіантів», «Ех, шкода Максим не оголився в кадрі, такий ставний чоловік», «Ксенія теж голенького Платона показувала, все нормально», — поділилися думками інтернет — користувачі.

Віторган відпочиває в компанії Ніно Нінідзе та її трирічного сина.

Актриса вже встигла потоваришувати зі старшою дочкою Максима Поліною і навіть записує з нею проби.