Співачка Камалія показала яскравий сімейний кадр з чоловіком і доньками.

Популярна українська співачка Камалія опублікувала на своїй сторінці в Instagram тематичні фотографії з новорічної фотосесії зі всією своєю великою родиною. Виконавиця показала знімок з чоловіком Моххамадом Захуром і їх двома доньками — Мірабеллою і Арабеллою, які знялися в family look-е. Цікаво, що Камалія вирішила кардинально змінити зачіску, інформує Ukr.Media.

Знаменитість показала затишну сімейну фотографію, на якій з’явилася в оновленому іміджі. Камалія вирішила обстригти свої розкішні локони, і зробила стильне каре з чубчиком а-ля Матильда з фільму «Леон». Потрібно відзначити, що співачці дуже добре з новою стрижкою.

«Різдвяний настрій!!!!», — підписала сімейний знімок Камалія, на якому все зоряне сімейство позує в червоних светрах зі сніжинками, оленями і сніговиками, а глава сім’ї і його дружина також виявили за краще надягти для зйомки темні сонцезахисні окуляри.

Шанувальники відзначили, що Камалія посвіжіла і покращала, змінивши звичний імідж. «Які ви красиві», «Які ви гарні, здоров’я вашій сімї», «Коротка стрижка ну дуууже до лиця!!! На 19 років виглядаєте!!!», «Нова зачіска нереальна», — пишуть захоплені шанувальники.