Мотивацією для випуску такої книги став син співачки, який зараз навчається в Англії.

Тіна Кароль випустила аудіокнигу «Різдвяна історія», яку озвучила разом з голосом каналу 1+1 Сергієм Могилівським. Формат аудіокниги виходить в Україні вперше на сервісі Apple Music. У книгу увійшло дев’ять розділів, в яких співачка розповідає про Різдво в доступній для дітей формі, виконує колядки і щедрівки, інформує Ukr.Media.

Аудіокнига «Різдвяна історія» вже з’явилася в передзамовленнях AppleMusic, а реліз всієї книги відбудеться 19 грудня на День Святого Миколая.

  • «В Україні формат дитячої аудіокниги відсутній. Водночас закордоном він популярніший за музику і відмінно працює в освітніх цілях. Наприклад, аудіокнигами, які видають у школі, мій син Веніамін по дорозі додому закріплює пройдений матеріал за день. Він надихнув мене на такий запис книжки для українських дітей і школярів, впевнена, він теж буде з задоволенням слухати «Різдвяну історію». У якомусь сенсі, я зробила її заради нього, щоб не забував рідну мову, поки знаходиться в Англії. — каже Тіна Кароль.

Друкована версія книги «Різдвяна історія» була видана у 2015 році, тепер напередодні гала-концертів «Різдвяна історія з Тіною Кароль» співачка випустила книгу своїм голосом.