В особистому житті Ольги Бузової знову розгорілася драма.

Судячи зі свіжих новин, Ольга Бузова та Давид Манукян розлучилися, інформує Ukr.Media.

Цього тижня Ольга Бузова відзначила 35-річчя. Здавалося б, все було ідеально: друзі поруч, рідні, кохана людина. Але на святкуванні щось пішло не так. У мережі з’явилося відео, на якому Бузова і Дава лаялися, а потім Оля відштовхнула від себе Давида.

Зрештою блогер залишив в мережі публікацію:

“Що б не відбувалося в моєму житті, я займаюся своєю улюбленою справою. Зараз беру участь в проєкті і Танцюю для вас. Ми всі дорослі люди, і я просто сподіваюся на ваше розуміння і на вашу підтримку”.

Спочатку всі подумали, що пара просто розвантажилася, але в Instagram Оля Бузова повідомила, що вони з Давою розлучилися:

“Нас більше немає. Я вільна дівчина. Я змушена це написати, щоб не було зайвих питань, тому що людина творить страшні і не зрозумілі для мене речі. Я благаю не ставити більше ніяких питань. Допоможіть зараз мені вижити. Сестра з інсультом, мама з бабусею в Литві, яка бореться з раком. І це не все, що я переживаю зараз. Я вдячна йому за миті щастя. Я любила і люблю. Але! Але — це але, я не можу сказати з поваги до своєї любові. Мені на роботу через 3 години. Я знаю, ви Мене любите. Допоможіть, не пишіть про нього, я все буду блокувати. І нічого не скажу”.

А після численних сторіз про подарунки від друзів на честь ювілею почала публікувати такі подробиці особистого життя, про які раніше мовчала. Очевидно, це ще не кінець публічних розглядів пари.

  «Дударик» разом із фолкгуртом «Курбаси» виступлять з Різдвяним концертом