В особистому житті Ольги Бузової знову розгорілася драма.

Судячи зі свіжих новин, Ольга Бузова та Давид Манукян розлучилися, інформує Ukr.Media.

Цього тижня Ольга Бузова відзначила 35-річчя. Здавалося б, все було ідеально: друзі поруч, рідні, кохана людина. Але на святкуванні щось пішло не так. У мережі з’явилося відео, на якому Бузова і Дава лаялися, а потім Оля відштовхнула від себе Давида.

Зрештою блогер залишив в мережі публікацію:

“Що б не відбувалося в моєму житті, я займаюся своєю улюбленою справою. Зараз беру участь в проєкті і Танцюю для вас. Ми всі дорослі люди, і я просто сподіваюся на ваше розуміння і на вашу підтримку”.

Спочатку всі подумали, що пара просто розвантажилася, але в Instagram Оля Бузова повідомила, що вони з Давою розлучилися:

“Нас більше немає. Я вільна дівчина. Я змушена це написати, щоб не було зайвих питань, тому що людина творить страшні і не зрозумілі для мене речі. Я благаю не ставити більше ніяких питань. Допоможіть зараз мені вижити. Сестра з інсультом, мама з бабусею в Литві, яка бореться з раком. І це не все, що я переживаю зараз. Я вдячна йому за миті щастя. Я любила і люблю. Але! Але — це але, я не можу сказати з поваги до своєї любові. Мені на роботу через 3 години. Я знаю, ви Мене любите. Допоможіть, не пишіть про нього, я все буду блокувати. І нічого не скажу”.

А після численних сторіз про подарунки від друзів на честь ювілею почала публікувати такі подробиці особистого життя, про які раніше мовчала. Очевидно, це ще не кінець публічних розглядів пари.

  14 березня — день Явдохи: історія, традиції та прикмети свята