Каменських показала своє неідеальне фото та пообіцяла це зробити знову. Настя Каменських звернулася до публіки зі своїми роздумами щодо старіння.

Анастасія Каменських присвятила новий пост критично важливій для багатьох темі — хорошим фотографіям. Також артистка поділилася ідеєю, інформує Ukr.Media.

“Ми всі стаємо залежними від ідеальної картинки світу: гладкої шкіри, витончених форм, ідеальних пропорцій. Але забуваємо, що справжня краса в тому, щоб не боятися бути собою, бути справжніми, а не ідеальними”.

Адже у кожного з нас, я впевнена, не всі знімки вдалі, форма не весь час ідеальна, а шкіра по-різному реагує на стрес та різні життєві обставини”, — розпочала звернення до публіки 36-річна співачка.

До посту виконавиця додала два свої кадри в облягаючому топі. Перший, схоже, відноситься до вдалих. Другий відрізняється від ідеального лише напівзаплющеними очима.

“Тому я хочу почати рубрику на своїй сторінці “imperfectNK” [неідеальна НК], де ділитися смішними, можливо, не дуже вдалими, але життєвими та реалістичними фото. Нехай це стане можливістю сприйняти зморшки в куточках очей не як ознаку старості, а як привід подякувати за кожен щасливий момент, наповнений щирими посмішками”, — продовжила друга половина Потапа.

Настя Каменських також запропонувала викладати власні “неідеальні” знімки підписникам та відзначати її. Вона, мовляв, лайкатиме і коментуватиме.