Як зірка проводить вільний час з чоловіком і маленькою донькою на карантині.

Всесвітньо відома американська актриса і модель Камерон Діас вперше розповіла, як змінилося її життя після народження дочки. 47-річна артистка вперше стала мамою 30 грудня 2019 року, інформує Ukr.Media.

Зірка взяла участь у прямому ефірі в Instagram своєї подруги. Під час розмови Камерон зізналася, що вже давно живе як на карантині. Актриса рідко з’являється на публіці, тому що весь свій час вона приділяє дочці. Зірка зазначила, що єдина відмінність — це те, що до оголошення карантину до неї часто заходили в гості друзі.

“Я, в принципі, вже давно живу життям на карантині, тому що моїй доньці три з половиною місяці, і моє життя останнім часом крутиться навколо неї і не багате гучними подіями. Але якщо раніше до мене хоча б приходили в гості друзі, то тепер я взагалі ні з ким не бачуся. Взагалі це досить мило — відчувати себе у такому міхурі рідного дому, з чоловіком, дитиною і готуванням. Але, звичайно, це трохи божевілля, що нікуди не можна вийти”, — поділилася Діас.

Крім того, співачка заявила, що їй подобається бути мамою. Актриса зазначила, що дуже рада, що народила дитину саме з Бенджі Медденом.

“Мені подобається бути матір’ю. Це найкраща частина мого життя. Я так вдячна і щаслива, і це найкраще, що зі мною траплялося. Я рада, що зробила це з Бенджі. Ми чудово проводимо час. Я просто в захваті і не можу в це повірити”, — сказала Камерон.