Актуальні новини

Артисти Національного президентського оркестру записали зворушливе відео

Християни святкують Великдень онлайн, наближається річниця трагедії на Чорнобильській АЕС, а шість років тому на сході країни військові стали на її захист. У цей надзвичайний для України час артисти записали пісню, в якій подякували за героїчну працю українських медиків, військових, рятувальників. Саме вони сьогодні опинилися на передовій та відважно захищають нас. За добу відеоролик вже набрав понад три тисячі переглядів. Коментарі глядачів проникливі: «Дякую Вам всім за вашу творчість. Ви торкнулися до самого серця .. сльози в очах і сум на душі. Я в захваті наскільки у нас народ відважний ..не жаліючи свого Життя за наше Життя!Наші рятівники Хай Вас збереже Бог! Сили вам і міцного здоров’я!» (орфографію збережено)

Символічно, що «Аве Марію» записували у двох містах: духовий оркестр – у Києві, а соліст Юрій Миненко – в Одесі. Знаменитий контртенор, перший в історії український фіналіст міжнародного конкурсу оперних виконавців «Співак Світу» («BBC Cardiff Singer of The World») мав виступати з Національним президентським оркестром у столичній філармонії на початку квітня. Але концерт довелося скасувати у зв’язку з карантинними заходами. Тож цей твір – своєрідний комплімент глядачам від організаторів концерту.
Диригент Максим Гусак коментує: «Сьогодні серед масового захоплення хештегом #stayhome варто не забувати, що це не частина особистого хайпу. Своєю творчою ініціативою ми запрошуємо згадати, подумати, помолитися та подякувати усім тим, хто не «залишається вдома», хто бореться за кожного з нас».

*/

  3 вересня — Тадей Проповідник: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь