Актуальні новини

Каннський кінофестиваль – 2022 буде присвячений українському кіно

У2022 році Каннський кінофестиваль пройде 21-22 травня. Цього разу програма буде присвячена українському кіно. Саме таким чином організатори фестивалю вирішили підтримати Україну, яка зараз бореться з агресією Росії.
Про це повідомляє UA.News.
У Каннах відбудеться прем’єра українського фільму про військовополонену дівчину «Бачення метелика». Про це повідомляє CUC — громадська організація «Сучасне українське кіно».
Це світова прем’єра дебюту українського режисера Максима Наконечного.
«Бачення метелика» — складна психологічна драма, в основі якої історія, що росте з реальності російсько-української війни на Донбасі, а саме — історія аеророзвідниці, яка бореться з наслідками повернення з полону.
Головні ролі у фільмі зіграли актори театру і кіно Рита Бурковська і Любомир Валівоц. Крім того, у фільмі знялися відома драматург і режисерка Наталка Ворожбит і актор і волонтер Мирослав Гай, а також непрофесійні актори: реальні лікарі, військові, в тому числі колишні полонені.
Крім того, в рамках фестивалю покажуть і інші стрічки з України: «Залізна сотня» режисера Юлії Гонтарук, «Лимани. Бій за рай» Сергія Лисенка, «Слухаючи світ» Лізи Сміт та «Мир для Ніни» режисера Жанни Максименко-Довгич. Також у списку є фільм Наталки Ворожбит «Демони».

  Аліна Гросу розповіла, як з колишнім чоловіком розділили майно після розлучення

Залишити відповідь