Актуальні новини

Сезон магічних концертів від BIGSHOW Agency завершиться концертом джазмена зі США Грегорі Бойда

5 вересня о 19:00 у Митрополичих садах відбудеться єдиний концерт американського джазмена Грегорі Бойда з програмою «Джаз з Нового Орлеану».

Цим концертом «BIGSHOW Agency» закриває сезон магічних концертів у Митрополичих садах, повідомили у компанії. Квитки можна придбати за посиланням.

Грегорі Бойд (Gregory Boyd) – американський вокаліст. Він виконує авторські хіти, написані в кращих традиціях афро-американського джазу, фанку, блюзу та соулу і класику американського джазу.

«Його голос підкорює глядача з першої ноти харизмою Кеба Келоувея, душевністю Ела Гріна і мелодійністю Джиммі Хендрікса. Його концерти – це в першу чергу живе спілкування з глядачами, запрошення кожного з них стати співавтором його музики і проспівати душевні пісні всім залом. Щира, пряна і тягуча виконавська манера, віртуозна вокальна техніка і неосяжна харизма – все це про нього», – зазначають організатори.

Грегорі Бойд

Разом з найяскравішими джазменами джазової сцени східної Європи, лідерами проєкту Shockolad Ігорем Гнидином та Анастасією Літвінюк, незмінним басистом Андрієм Коханом та запрошеним спеціально до проєкту молодим амбітним імпровізатором Тарасом Кушніруком Грегорі Бойд зіграє спеціальну програму з джазових стандартів із Нового Орлеану та авторських драйвових групових пісень.

«Це буде незабутній концерт з потужною енергетикою та новоорлеанською атмосферою! Найкращі люди з легендарною музикою в атмосферному мальовничому місці з гарним краєвидом на центральну давню історичну частину міста Львова. Запрошуємо вас і ваших друзів, приходьте як самі, так і компаніями, щоб провести разом незабутній вечір! Чекаємо на зустріч з вами», – запрошують організатори.

Концерт відбуватиметься в рамках проєкту «Україна 30» – це унікальна серія концертів до 30-річчя Незалежності України, які розкривають всю різномастість форм та жанрів музичної душі України (від етнічної музики до класики).

  Гени підвели? 7 дітей найкрасивіших знаменитостей, яких критикують за зовнішність

Залишити відповідь