У кінокартині виконавиця буде переховуватися від поліції та маскуватися під стареньку бабцю.

Американська виконавиця зіграє головну роль у кримінальній комедії “Assisted Living” від кіностудії Paramount, інформує Ukr.Media.

Творці стрічки описують її як картину “з великою душею” в дусі класичних “Тутсі”, “Сестричко, дій” і “Місіс Даутфайр”. Головна героїня Ембер — дрібна шахрайка, якій доводиться виплутуватися після невдалого пограбування. У бігах від поліції і своїх колишніх напарників вона намагається знайти, де сховатися. Залишившись без варіантів, Ембер маскується під стареньку і поселяється в будинку престарілих.

Карді Бі вже з’являлася на великому екрані до цього. Її дебют відбувся у фільмі “Стриптизерки” Лорен Скафарії. У ньому вона знялася разом із Дженніфер Лопес, Констанс Ву, Ліззо і Лілі Рейнхарт.

Подробиць про майбутню кінокартину “Assisted Living” поки що мало, не зазначено й дати її виходу. Однак, відомо, що фільм буде заснований на оригінальному сценарії Кей Ойегун, що створила сюжет для серіалів “Це ми” і “Королева цукру”. Продюсерами виступлять Темпл Хілл і Стівен Лав.