Актуальні новини

Карнавальне відкриття фестивалю «Золотий Лев» відбудеться на трьох локаціях у Львові

Із 2 по 4 жовтня на вулицях Львова відбуватиметься фестиваль «Золотий Лев». Цьогоріч організатори відмовилися від проведення традиційної костюмованої ходи. Проте костюмоване відкриття відбудеться на трьох різних локаціях: площах перед університетом ім. Івана Франка та Центром Довженка на Сихові, а також на площі Ринок. У святкуванні візьмуть участь майже всі учасники фестивалю.

«Традиційної карнавальної ходи не буде, щоб не скупчувати багато людей, проте відбудеться карнавальне відкриття на трьох різних локаціях: о 16:00 – площа перед університетом ім. Івана Франка, 16:40 – площа Ринок, 19:30 – площа перед Центром Довженка на Сихові. В карнавальному відкритті візьмуть участь майже всі учасники фестивалю», – повідомили організатори фестивалю.

Також на трьох локаціях – площі перед університетом ім. Івана Франка, в дворику ратуші та площі перед Центром Довженка на Сихові – впродовж трьох днів відбуватимуться події фестивалю. Як запевняють організатори, вистави будуть цікаві як для батьків, так і для дітей. А також обіцяють: забезпечити дотримання всіх карантинних обмежень.

До слова, цьогоріч через пандемію коронавірусу на «Золотий Лев» приїдуть лише українські колективи. Але 4 жовтня відбудеться онлайн дискусія, участь у якій візьмуть директори міжнародних театральних фестивалів з-за кордону та України. Учасники говоритимуть про проблеми, які цього року торкнулися практично всіх фестивалів.

До слова, кількість місць на деякі вистави обмежена. Квитки на них можна придбати онлайн.

Повна програма фестивалю – за посиланням.

До слова, початки фестивалю «Золотий Лев» сягають ще 1989 р. Проте свою назву, вже як повноцінний фестиваль України, «Золотий Лев» отримав у 1992 році. За час існування в ньому взяли участь понад 4 тис. акторів із різних країн світу. Гостями були такі визначні театральні зірки як Ада Роговцева, Донатас Баніоніс, Рімас Тумінас, Роман Віктюк, Данель Ольбрихський, Костянтин Райкін, Валентина Тализіна, Богдан Ступка, Григорій Гладій та багато зарубіжних продюсерів, режисерів та відомих критиків.

  27 лютого — день святого Кирила Весновказівника: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь