Дружина українського музиканта розповіла, з яких страв складається їх сімейна вечеря.

Дружина популярного українського виконавця Сергія Бабкіна Сніжана часто балує своїх шанувальників сімейними кадрами на своїй сторінці в Instagram. Нещодавно в сім’ї Бабкіних сталося поповнення — у Сергія і Сніжани народився молодший син Єлисей, в якому тепер зіркова пара душі не чає. А нещодавно Бабкіна опублікувала фотографію, на якій зображена родина за вечерею, інформує Ukr.Media.

Сніжана показала, як її чоловік і старші діти вечеряють, і що вони воліють у вечірній прийом їжі. За великим столом зібралася майже вся родина, бракує лише маленького Єлисея. Судячи з усього, фото робить глава сім’ї: всі весело посміхаються, дивлячись у камеру. Знімок вийшов дуже затишним і сімейним.

«Вечеря — пальчики оближеш. Спагетті з мясушком, з сиром, кабачкова ікра, овочі та сир сулугуні. Обов’язкове правило нашої сім’ї — Ми вечеряємо разом!!!», — пише зіркова матуся Сніжана Бабкіна.

Шанувальники поставили публікації понад 10 тисяч лайків і написали коментарі: «Ви прекрасні! Одна насолода за вами спостерігати», «Щастя вам!», «Не вистачає найстаршого члена сім’ї», «А де п’ятий член сім’ї, маленьких не можна ображати».