58-річний актор заявив, що цей випадок став поворотним моментом в його житті.

Цієї весни Антоніо Бандерас презентував на Каннському кінофестивалі фільм "Біль і слава", в якому зіграв головну роль і отримав за неї "Золоту пальмову гілку". Але мало хто знав, що акторові довелося пройти всього два роки тому. У 2017-му Бандераса доставили в лікарню, коли він поскаржився на біль у грудях після чергового тренування. Як пізніше з'ясувалося, це був серцевий напад, хоча в той час актор і його дівчина Ніколь Кемпел наполегливо спростовували цю інформацію, інформує .

Вперше про свої емоційні переживання актор розповів тільки на цьому тижні. Він згадує, що ті дні змінили його життя:

"Це був поворотний психологічний момент. Цей випадок змінив мене. Я, як і багато хто, хто пережив інфаркт, почав старанніше працювати і доводити, що можу ще багато чого. Тому я вирішив створювати більше цікавих кіноробіт."

Антоніо також зізнався, що його життя не було ідеальним, але тепер він присвятить себе тому, щоб бути чесним з собою і оточуючими:

"В наступному році мені виповнюється 60, і я зрозумів, що в житті настає момент, коли необхідно бути чесним. Я йду по життю з багажем власних помилок, і від них нікуди не дітися, але можна змінитися зараз і стати краще."

В кінці актор дав пораду собі і своїм колегам, що не варто занадто захоплюватися своїм статусом знаменитості і жити у власній "фортеці", інакше "може полетіти зозуля", за його власним висловом:

"Це небезпечно. Ти починаєш думати, що ти особливий, але це не так. З тобою може трапитися все те ж саме, що і з іншими."

  У Львові влада і Церква представили ініціативи з нагоди 30-ліття виходу УГКЦ з підпілля та вшанування пам’яті Митрополита Шептицького

Можливо, тому Бандерас так часто відвідує батьківщину — Малагу — і бере участь у багатьох народних святкуваннях, в тому числі релігійних. Схоже, зараз він почуває себе чудово і продовжує займатися спортом.

Антоніо Бандерас на фотоколі в Каннах в травні цього року