Кохана співака показала фото з примірок вінчального вбрання.

53-річний український виконавець Віктор Павлік незабаром зіграє весілля зі своєю обраницею, двадцятип’ятирічною Катериною Репяховою. Закохані вже вибрали дату заходу, і тепер наречена підбирає вінчальну сукню. Судячи з усього, вона вже визначилася з вибором, продемонструвавши в сторіс соціальної мережі Instagram весільну сукню, інформує Ukr.Media.

Днями Катерина продемонструвала фото з примірки весільного вбрання, а також відповіла на деякі питання своїх підписників. Судячи з усього, Катерина буде виходити заміж у відвертій сукні з відкритою спиною. Про те, що Павлик вирішив четвертий раз одружитися він розповів ведучій однієї з українських телепередач. Він поділився, що його молода обраниця дуже чекає цієї події і сама взяла на себе всі організаційні моменти.

Павлик зізнався, що йому наворожили п’ять весіль. Але він хоче зупинитися на четвертому одруженні, адже він вже батько і навіть дідусь. Потрібно нагадати, що Віктор Павлік до цього був одружений три рази: від першого шлюбу у нього є син Олександр, від другої дружини у нього з’явилася дочка, а третя дружина народила Павлику сина (який зараз хворий онкологією). Але співак не виключає, що і в четвертий раз стане татом.