Актуальні новини

«Пригоди італійців у Італії»: дві години комедійного божевілля з філософським післясмаком

Львів’ян запрошують на виставу «Пригоди італійців у Італії»

18 вересня о 19:00 в Палаці культури залізничників «РОКС» відбудеться вистава «Пригоди італійців у Італії».

Вистава триватиме дві години, а на сцені гратимуть неперевершені Руслана Писанка, Олексій Вертинський, Лесь Задніпровський, повідомили організатори Lutsyshyn Promo та Peomotions.

Сюжет захоплює із перших хвилин: перед головним героєм виникає складне завдання. Родич мільйонер, який оплачував його навчання в престижному університеті не підозрює, що студента виключено, а виділені кошти молодий гуляка лишає в рестораціях Неаполя. А приїзд дядечка поглянути на, нібито, відкриту клініку та успішну працю небожа психіатром мав би завершитись катастрофою.

Квитки можна придбати за посиланням.

«Гумор, тонка філософія та винахідливість стали основою цієї вистави. В сцені, де здорові люди грають безумців, відображається показна «нормальність» будь-якого суспільства. Кумедні ситуації, нетривіальні діалоги та захоплюючі сцени у виконанні зірок українського театру дарують не тільки сміх та радість. Поціновувачі інтелектуального гумору будуть приємно здивовані глибоким філософським підтекстом п’єси», запрошують організатори Lutsyshyn Promo та Peomotions.

  Світлана Лобода порадувала фанатів новими знімками зі своєю меншою донькою

Залишити відповідь