Очевидно, у зірки розпочалася нова любовна історія.

Випадковим очевидцям вдалося зафіксувати співачку в ресторані NoMad в Лас-Вегасі, де вона спочатку виступала, а після разом з усіма гостями відзначала настання нового року. Як тільки ведучий святкової вечірки оголосив про те, що годинник б’є дванадцять, Гага схопилася з-за столу і в залпах паперових конфетті, не звертаючи увагу на присутніх в ресторані, почала обіймати і цілувати свого супутника, інформує Ukr.Media.

Під ранок вони разом покинули заклад, відправившись до машини співачки. Впізнати особу таємничого незнайомця ще нікому не вдалося. А детальною інформацією про супутника Гаги володіє колумніст Las Vegas Review-Journal, який написав у своєму Twitter, що “бородатого брюнета звуть Майкл”.

Про нові стосунки співачки стало відомо через два місяці після того, як вона розлучилася зі звукорежисером Деном Хортоном, з яким була разом, близько трьох місяців.

Про те, що Гага дійсно любить, коли у її супутників серйозні наміри, говорить той факт, що вона двічі приймала пропозицію руки і серця. Співачка була півтора року заручена з актором Тейлором Кінні і стільки ж — з агентом Крістіаном Карина.

Відомо, що після церемонії «Оскар» Леді Газі активно приписували роман з Бредлі Купером, її колегою по фільму «Зірка народилася». Нібито через їхню інтрижку розпалися відносини Купера з Іриною Шейк.