Катя Осадча та Андре Тан анонсували запуск спільної колекції одягу. Модна зіркова колаборація.

Знаменитий український дизайнер Андре Тан і телеведуча Катя Осадча створили спільну колекцію одягу. Про модну колаборацію знаменитості розповіли в своїх особистих профілях в Instagram, інформує Ukr.Media.

Колаборації зі знаменитостями — це відмінна платформа для залучення нової аудиторії. Раніше дизайнер представив спільну колекцію з Олею Поляковою. Тепер модельєр вирішив запустити колаборацію з ведучою “Світського життя” Катею Осадчою.

“Катя @kosadcha — людина з бездоганним смаком. Вона точно знає, що носять наймодніші дівчата світу і сама є амбасадором української моди у світі. Саме тому в нашій спільній колекції простежуються національні мотиви, переосмислені через призму сучасних трендів”, — зазначив зірковий дизайнер.

Крім того, всі речі в колекції виконані з екологічних матеріалів: органічної бавовни, льону та інноваційної тканини з переробленої цукрової тростини. Продажі колекції стартують 13 травня в магазинах і на сайті бренду.

Катя Осадча на своїй особистій сторінці зізналася, що спільну колекцію вони з Андре Таном готували пів року:

“Ми знайомі з Андре вже більше шістнадцяти років, і я рада, що маємо можливість створити щось спільне. Мій повсякденний літній гардероб завжди складається з невагомих суконь різної довжини, легких штанів, блуз і, звичайно, головних уборів”, — написала телеведуча.