Катя Репяхова після скандалу з ексдружиною Віктора Павліка написала дуже емоційний пост. Вперше в житті зіткнулася з такою ненавистю.

Нещодавно між екс-дружиною артиста Віктора Павлика і нинішньою його дружиною спалахнув новий публічний скандал. Катерина Репяхова звинуватила Ларису Созаєву в тому, що вона хоче знищити її блогерську діяльність, наславши на її сторінку в Instagram ботів. Созаєва, своєю чергою, записала відео, в якому образила молоду дружину Павлика, назвавши її «тварюкою». Катерина пригрозила Ларисі адвокатом, а нещодавно написала емоційний пост в Instagram, інформує Ukr.Media.

Дружина Віктора Павлика опублікувала чорно-біле фото, на якому вона зображена із зірковим чоловіком. У публікації дівчина висловилася про жорстокість, і зазначила: вперше зіткнулася з нею у своєму житті.

“Весь цей час я, ніби в тумані… зрозуміла, що перший раз в житті стикаюся з такою ненавистю. Найстрашніша істота на планеті — це людина. Вона здатна накоїти стільки бід, розпалити стільки воєн, примножувати зло і ненависть. Що рухає такими людьми?”

Здається, шанувальники зрозуміли, кому була присвячена публікація, і про кого між рядків говорить дружина Віктора Павлика. Багато хто підтримав дівчину, написавши їй коментарі.