Актуальні новини

Колишня дружина Купера висловилася про його стосунки з Гагою

Вона не змогла пройти повз поста з фото чуттєвого виступу Леді Гаги і Бредлі на Оскарі-2019.

Чутки про роман Бредлі Купера і Леді Гаги не дають спокою не тільки їх прихильникам і зірковим колегам, які переживають за Ірину Шейк, але і екс-дружині актора Дженніфер Еспозіто, з якою він був одружений протягом чотирьох місяців у 2006 році. Так, дівчина не змогла пройти повз поста з фото чуттєвого виступу Леді Гаги і Бредлі на Оскарі-2019 в Instagram-акаунті Девіда Спейда, у підпису до якого той поцікавився: «Чи є хоч найменший шанс, що ці двоє ще не переспали?», інформує .

У відповідь Дженніфер залишила короткий коментар. «Ха!», – написала вона, чим відразу ж викликала бурхливі дискусії у мережі. Пізніше дівчина зазначила, що її вигук стосувався не стільки колишнього чоловіка і його відносин з колегою по фільму «Народження зірки», скільки нетактовного припущення Спейда.

Незважаючи на те, що після цього тема, здавалося б, мала бути закрита, користувачі пригадали Еспозіто її висловлювання про Купера в автобіографічній книзі «Шлях Дженніфер». «Бредлі був смішним, розумним, зухвалим, зарозумілим, а ще він був справжнім маніпулятором», – зізнавалася вона, додаючи, що у актора була холодна, люта сторона.

До речі, сама Леді Гага в новому випуску шоу Джиммі Кимелла відверто розповіла про те, що насправді пов'язує її з актором. Можливо, після цього пристрасті стихнуть!

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  До Дня Незалежності Франківський театр на горі Піп Іван зіграв виставу

Залишити відповідь