Кейт Бланшетт розповіла про бажання залишити акторську кар'єру.

Відома актриса Кейт Бланшетт повідомила про те, що збирається завершити акторську кар'єру. Шанувальники в жаху, адже як же ми без неї?

Вона натякала на це вже давно. Ще в лютому 2019 року, в інтерв'ю Джулії Робертс, Кейт Бланшетт говорила, що знаходиться в екзистенційній кризі і що думає про те, щоб кинути акторство, інформує .

«Може бути, пора мені зупинитися. Я повинна знову вийти на сцену в спідній білизні, але я думаю «Чому? Чому б мені не погодувати курей і почитати Пруста?» — говорила у своєму інтерв'ю актриса.

І ось, нещодавно стало відомо, що Бланшетт говорила серйозно. На прем'єрі «Бернадетт» в нью-йоркському Метрографі журналісти запитали у Бланшетт, чи дійсно вона хоче кинути сцену і займатися чимось іншим? Актриса відповіла:

«О, так. Мені пора зупинитися. Повністю. Абсолютно. І я впевнена, що глядачі у всьому світі, побачивши цей фільм, скажуть: «О, так. Настав час їй зупинитися». Я заздалегідь перепрошую».

Журналістам стало відомо, що Кейт відчуває себе спустошеною кожен раз після зйомки, і її підтримує тільки те, що з нею хочуть працювати дійсно цікаві люди, такі як Річард Лінклейтер і Марія Семпл.

Кінокар'єра Кейт Бланшетт — це історія неймовірних і надихаючих змін. Вона з'являлася в різних ролях, у різних образах і навіть одного разу перевтілилася в бомжа! За всю свою кар'єру Кейт стала лауреатом двох «Оскарів», має кілька «Золотих глобусів» і багато інших нагород за акторські здібності.

Також Кейт активно підтримала жертв домагань Харві Вайнштейна, який потрапив у секс-скандал, що не вщухає досі. Вона піддалася домаганням під час зйомок у фільмі «Талановитий містер Ріплі».

  Сестра Дмитра Комарова показала відео, на якому вона робить стильну зачіску брату

«Як і більшість хижаків, він полював на вразливих людей. У мене було погане передчуття. Він часто говорив «Ми не друзі». Але я не стала робити того, чого він хотів», — говорила Кейт, а також — відмовилася розкривати подробиці прохань Вайнштейна.

Вона також наполягала на покаранні і на тому, що не можна дозволити Вайнштейну уникнути його просто тому, що він відомий чи багатий, чи ще якийсь:

«Харві став сумно відомою фігурою, тому що він — типовий представник такого виду чоловіків. Я сподіваюся, що цих людей спіткає покарання від органів влади. Нам потрібно створити прецедент».

Крім акторської кар'єри Бланшетт розвивається як громадський діяч. З 2016 року вона — посол доброї волі ООН у справах біженців. Про це вона розповіла журналістам з гордістю, зазначаючи, що ця роль — дуже почесна і що вона вважає допомогу біженцям надзвичайно важливою:

«Я пишаюся тим, що отримала цю роль. Ніколи не було більш важливого моменту, щоб показати солідарність з біженцями. Ми живемо в часи безпрецедентної кризи, і відповідальність лежить на всіх. Ми ніби стоїмо на роздоріжжі: можемо йти шляхом співчуття, а можемо по дорозі нетерпимості».