Невдовзі зіркова пара стане батьками.

Кеті Перрі чекає на дитину! Новину про свою вагітність 35-річна співачка повідомила досить оригінально, інформує Ukr.Media.

Зірка представила відеокліп на нову пісню Never Worn White, в якому продемонструвала кругленький живіт. Втім, робити поспішні висновки шанувальники не стали, однак сама Перрі незабаром підтвердила, що готується до народження первістка. Після прем’єри відео вона вийшла в прямий ефір в інстаграмі, де розповіла, що вони з Орландо Блумом скоро стануть батьками.

Вона зізналася, що це, ймовірно, був найдовший секрет, який їй доводилося коли-небудь зберігати, а також додала, що пологи відбудуться влітку.

“Ми схвильовані і щасливі”, — поділилася вона емоціями.

Перрі також зізналася, що під час вагітності у неї змінилися деякі харчові пристрасті: вона полюбила все гостре і навіть носить із собою в сумочці соус табаско, а ось яловичина тепер викликає у неї відразу.

Для Кеті Перрі ця дитина стане першою, а от її 43-річний коханий Орландо Блум вже виховує дев’ятирічного сина Флінна від шлюбу з Мірандою Керр.

З співачкою актор зустрічається вже близько чотирьох років, хоча вони на час і розлучалися. Рік тому, на День святого Валентина, Орландо зробив коханій пропозицію, і вона відповіла згодою. Нещодавно артистка розповіла про підготовку до весілля — щоправда, за її зізнанням, вона більше чекає дівич-вечора, ніж самого торжества.

“Справа навіть не у вечірці, а в тому, щоб зібрати разом людей, які будуть нас підтримувати у важкі хвилини нашого життя. Вони будуть, я знаю. Завжди так: спочатку все дуже класно, потім неймовірно важко”, — зізналася вона.