Актуальні новини

Культурна оглядачка ZAXID.NET увійшла до складу журі FIPRESCI Одеського кінофестивалю

Культурна оглядачка ZAXID.NET, кінокритикиня Катерина Сліпченко увійшла до складу журі Міжнародної федерації кінопреси FIPRESCI Одеського міжнародного кінофестивалю.

Окрім неї, у журі опинилися німецький історик кіно і режисер Клаус Льозер та кінокритик з Люксембурга Лоїк Мілло, повідомили на сайті кінофестивалю 3 вересня.

Катерина Сліпченко закінчила Державний Університет ім. М. Ломоносова за фахом теорія та історія мистецтва. Працювала у львівських ЗМІ, була завідувачкою літературної частини Академічного театру ім. Леся Курбаса, викладала історію мистецтва у Львівській класичній гімназії.

З червня 2014 року – редакторка відділу культури ZAXID.NET. Катерина Сліпченко є членкинею FIPRESCI, Української кіноакадемії та Українського оскарівського комітету.

Приз FIPRESCI – спеціальна кінематографічна нагорода від Міжнародної федерації кінопреси, що вручається на різних кінофестивалях, зокрема, Берлінському, Венеційському, Віденському, Каннському, Київському, Одеському та в Торонто. Має вигляд диплому з указаним ім’ям режисера та назвою кінофільму. Метою нагороди є розвиток кіномистецтва та заохочування нового й молодого кіно.

Нагадаємо, що 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться онлайн з 25 вересня до 3 жовтня. Придбати абонементи можна на сайті фестивалю.

  «Цей фільм мають дивитися роками. Як “Список Шиндлера”»

Залишити відповідь