Олю Полякову довели до сліз на "Х-факторі".

На першому ж кастингу 10 сезону вокального шоу "Х-фактор" член журі Оля Полякова виявилася вся в сльозах. Детальніше — далі у статті, інформує .

У минулу суботу в ефір вийшов 1 випуск шоу "Х-фактор" 10 сезон від 14.09.2019. Одна з учасниць кастингу дуже зворушила Олю Полякову.

Причиною стала поява на сцені шоу Людмили Базелюк. Жінка вже 15 років працює в родині Полякової нянею її двох дочок. Заради цієї роботи Людмилі довелося залишити 7-річну доньку Катю в іншому місті, тому що після смерті чоловіка жінка з дитиною залишилися без житла і засобів до існування.

"Я хотіла, щоб у моєї дитини було гідне життя, гарний одяг і прекрасна освіта."

– поділилася переживаннями Базелюк.

Для кастингу "Х-фактора" няня Полякової вибрала пісню "Доня", щоб попросити вибачення у рідної доньки за те, що не була поряд всі ці роки, а своє тепло віддавала чужим дітям. Під час виступу Людмили Оля Полякова не змогла стримати сліз, а разом з нею і глядачі в залі.

"Людочка, це був дуже проникливий виступ! Як і ви, я теж залишаю своїх дітей, і мучуся від відчуття провини кожен день. Але така у нас робота і, як кажуть, доля. Ви дали мені шанс побудувати мою кар'єру. Тому що я ніколи не переживала, що там у мене вдома. У мене була надійна людина, яка любить моїх дітей, як своїх. Як я можу вам дати шанс?",- не могла стримати емоції суддя шоу.

Людмила Базилюк отримала 3 "так" від суддів на кастингу і пройшла в наступний етап відбору — тренувальний табір.

  Один з найголовніших хедлайнерів Atlas Weekend не приїде в Україну