Дівчинка на даний час проживає з батьком, якого дуже любить.

Днями тридцятирічна актриса завела свій Instagram-аккаунт, і тепер досить активно його наповнює. Нещодавно дівчина опублікувала відео, на якому її колишній обранець Володимир Кличко виступив на підтримку протестуючих проти расизму в США. А сьогодні Хайден поділилася рідкісним фото підрослої дочки Кайі Євдокії. На знімку 5-річна дівчинка з кучерявими локонами відображена в процесі розфарбовування гіпсового зліпка тіла, який Панеттьєрі зробила під час своєї вагітності, інформує Ukr.Media.

Після того, як зіркова пара розлучилася, дитина проживає з Володимиром і його близькими в Україні. Це фото, судячи з усього, було зроблено самим Кличком.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

«Я зробила цей зліпок під час своєї вагітності, а моя донька дуже просила дозволити їй розфарбувати його. Я пояснила їй, що це дуже делікатна тема для кожної матусі, і все ж дала добро на те, щоб розмалювати його. На щастя, тато допоміг їй зробити контур для майбутніх малюнків»

Фоловери поцікавилися у Хайден, якою мовою розмовляє малятко. Адже її мама — громадянка США, а батько — українець. Актриса відзначила, що дівчинка говорить російською з батьком, та вивчає українську мову.