Хейтери знову критикують фігуру Селени Гомес. Що цього разу?. Селена Гомес в італійському образі: критики знову розкритикували співачку.

Мало хто зі знаменитостей може похвалитися всенародним коханням попри все. Що вже казати, навіть любий багатьма Кіану Рівз примудряється нарватися на критику. Нещодавно під приціл обурених потрапила кохана Бенні Бланко. Так, Селена Гомес з’явилася в італійському образі на врученні премії Гільдії кіноакторів. Що так не сподобалося користувачам Мережі?

Селена Гомес в італійському образі

Селена Гомес, поза всяким сумнівом, є однією із тих знаменитостей, за ким громадськість стежить буквально постійно. Як співачка виглядає, чи набрала вона вагу, що вона сказала і як поводиться в тій чи іншій ситуації. Не рятують ситуацію відповіді знаменитості на різкі випади на свою адресу. Адже навіть у таких випадках люди не зупиняються перед тим, щоб вкотре зачепити зірку, інформує Ukr.Media.

Подібне трапилося і цього разу. Бачите, кохана Бенні Бланко з’явилася на врученні премії Гільдії кіноакторів 24 лютого 2024 року. Так, Селена Гомес постала в італійському образі, явно збираючись ловити на собі того вечора захоплені погляди. І на те була вагома причина.

Селена з’явилася в ефектній білій сукні від Atelier Versace. Наряд артистки розкішно виблискував завдяки тому, що він розшитий паєтками білого кольору. Тонкі бретельки дивним чином поєднувалися зі сріблястою фурнітурою. Цікаво, чи справді це вбрання можна назвати «весільним»?

«Виглядає надзвичайно»

Образ Гомес доповнили великі сережки-кільця Messika White з діамантами. Але що тут італійського, запитаєте ви. Насправді для цього необхідно звернути увагу на зачіску співачки. Адже Селена, як неважко помітити, відмовилася від звичного пучка волосся, зробивши вибір на користь об’ємного укладання. Довгі локони знаменитості спадали, а коротші обрамляли обличчя.

Співачка ніби була однією з тих палких італійських кінозірок, що могли легко запаморочити голову будь-якому чоловікові. Більше того, деякі користувачі Мережі навіть вважали, що Селена неймовірно схожа в цьому образі на Мерілін Монро. На жаль, тих, хто захопився вбранням Гомес, було не так уже й багато. Так, під фотографіями знаменитості проявилися хейтери, які готові розкритикувати артистку за все і вся.

  Перший український фільм, що номінувався на "Оскар", виходить онлайн

«Та вона виглядає на 45+», «Вона що знову набрала? Їй слід навчитися закривати холодильник на замок», «Ну й навіщо так вбиратися? Наречений все одно втік подалі від такого сорому».

Як би там не було, але ми вважаємо, що Селена виглядала надзвичайно в італійському образі.