Як виглядає обранець популярної співачки.

Софії Ротару приписують стосунки з молодим чоловіком. За чутками, шанувальником зірки є колишній бойфренд Тетяни Буланової. Ця новина заінтригувала фанатів Софії Михайлівни. Їм не терпиться дізнатися, як будуть розвиватися стосунки співачки з коханим, інформує Ukr.Media.

Чутки про роман

Недавній концерт Ротару в Білорусі справив на глядачів сильне враження. Артистка, яка останнім часом нечасто з’являється на сцені, постала перед шанувальниками у чудовій формі.

Можливо, Софія розквітла завдяки молодому прихильнику. Підозрюють, що у Ротару роман із колишнім бойфрендом Тетяни Буланової, екс-солістом ансамблю «Турбомода» Олександром Поповим.

Чоловік зізнається, що давно захоплювався Софією. Його ніколи не бентежила тридцятитрирічна різниця у віці.

Саші подобаються старші жінки. Попов упевнений в тому, що зможе знайти щастя саме з Софією. Співак зізнається, що Ротару володіє тими якостями, які він цінує у представниць слабкої статі. У неї бурхливий темперамент, сліпуча усмішка. У Попова вже був досвід стосунків із відомими жінками. Саші приписували роман з Булановою. Підозрювали, що саме через нього Тетяна пішла від чоловіка, Владислава Радімова.

Знімки

Сам Олександр додає масла у вогонь, заявляючи, що у стосунках із жінками не терпить буденності. Напевно, Ротару не змогла встояти перед чарівністю молодого шанувальника.

За чутками, Попов став часто приїжджати до Києва. Там співак проводить багато часу, але коли Олександра запитують, що він робить в цьому місті, чоловік тільки посміхається у відповідь. Нещодавно Попов розмістив у соціальній мережі спільні знімки з Софією Михайлівною.

Крім того, Саша зізнався, що зробив Ротару пропозицію. Проте коли співака запитали, що відповіла обраниця, він вирішив зберегти цю інформацію в секреті, щоб не привертати увагу журналістів. Софія теж відмовляється коментувати свої стосунки з коханим.

  10 травня – Семенів день: історія, традиції та прикмети свята