Телеведуча зізналася, що знову із задоволенням би повернулася до школи.

Телеведуча Наталія Мосейчук поділилася, що знову із задоволенням би повернулася до школи, а також розповіла про романтичну історію знайомства з чоловіком, інформує Ukr.Media.

Як розповіла Наталя, вчитель англійської мови за освітою, їй хотілося б повернутися в 10-11 клас, в якому вона з компанією однокласників встигала і дорослішати, і вчитися, і дружити.

“Нас було п’ятеро близьких друзів. Ми не ходили на дискотеки, любили проводити час один з одним. Ми були дружніми і досі підтримуємо зв’язок, листуємося. Пам’ятаю нашу класну керівницю — Раїсу Дмитрівну, вона була вчителем математики. Така серйозна, дбала про нашу дисципліну, і ми їй зобов’язані тим, що не розпустилися по життю, вона могла для нас встановити певні межі. Але водночас Раїса Дмитрівна була дуже позитивною, добре до всіх ставилася, і ми до неї — з повагою”, — поділилася спогадами телеведуча.

Згадала Мосейчук і романтичну історію знайомства зі своїм чоловіком Іллею.

“Наша історія така романтична, що мій чоловік досі згадує — все могло початися на 10 років раніше, а я упустила стільки часу. Був дощ, я стояла на зупинці автобуса. Під’їхала машина, і звідти чоловік запитав мене: “Вас підвезти?”. А я відповіла: “Я чекаю 53-й”. Він і поїхав. Це був Ілля”, — з посмішкою розповіла Наталя.

Вже через 10 років Наталя зустрілася з Іллею Івановичем на роботі, і майбутній чоловік зізнався Наталії, що за той вечір на зупинці він був на неї дуже злий. Однак вже з цієї другої зустрічі вони почали часто спілкуватися, і незабаром дружба переросла в любов.

  Французьке місто Ніцца внесли до об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО

Телеведуча також розповіла про свою сім’ю, зокрема, про молодшого сина Матвія і домашній раціон харчування.

“У нас так заведено, що на сніданок повинна бути каша — гарбузова або гречана. Діти найбільше люблять саме їх. Молодший син зараз снідає в школі, тому що хоче бути разом зі своїми однолітками, і дуже сильно хвилюється, коли ми його не на 8.20, а на 9.00 приводимо. Не хоче навіть довше спати! Знаєте, дуже дивно спостерігати, коли діти змінюються біля воріт школи. Спочатку йдете з сином разом, а потім він несподівано каже ” Мамо, до побачення!”, і побіг”, — поділилася Наталя.

А мама і тато телеведучої нещодавно стали господарями рудого мейн-куна — рудого кота батькам нещодавно подарувала дочка. Такі домашні вихованці можуть виростати до одного метра.