Переможницею проекту «Холостяк 9» стала Даша Квіткова.

У п'ятницю, 24 травня, глядачі телеканалу СТБ побачили фінальний випуск дев'ятого сезону шоу «Холостяк». В останній серії Микита Добринін влаштував побачення в Італії для двох фіналісток Даші і Лілі. Обидва побачення почалися з непорозумінь, проте в підсумку все ж вдалося налагодити контакт, дізнатися один одного трохи ближче і зрозуміти, чи є у них спільне майбутнє, інформує .

Зваживши всі за і проти, і згадавши найважливіші моменти з побачень з обома дівчатами, Микита все ж зробив свій вибір: так, переможницею проекту «Холостяк 9» стала Даша Квіткова.

Микита запитав, чи готова дівчина прийняти кільце і продовжити з ним шлях.

"Я боялася, що буде боляче. Я не боялася того, що буде з нашими стосунками далі. У мене є величезне бажання працювати над собою, над стосунками. Ти для мене важливий. Я готова жертвувати своїм часом, роботою і навіть сном, якщо ти захочеш снідати зі мною о сьомій ранку. Так, я прийму це кільце ", — зізналася дівчина.

Микита надів на її палець дорогоцінний подарунок зі словами: "Я закоханий. Просто не віриться", — заявив холостяк, завершивши проект в 2019 році пристрасним поцілунком.