Ведуча також привітала найріднішу людину з Днем народження.

Відома українська телеведуча Ольга Фреймут досить рідко викладає на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram сімейні знімки. Але нещодавно телеведуча зробила виняток, поділившись з численними підписниками зворушливими знімками зі своєю мамою — Аллою Михайлівною. Ольга привітала маму з Днем народження, написавши їй багато теплих слів, інформує Ukr.Media.

Фреймут опублікувала пару чорно-білих фотографій, на яких позує разом зі своєю мамою. Ольга зворушливо обіймає Аллу Михайлівну за плечі, обидві досить посміхаються. У публікації телеведуча написала безліч приємних слів для своєї мами.

«Мама — моє натхнення, доказ того, що немає нічого неможливого і мріяти треба високо. Вона завжди сяє, блакитні очі переповнені теплом, у неї багато друзів і тих, кому вона допомагає…», — пише Фреймут у публікації. Ведуча зауважує, що її матуся завжди приймає сторону дочки, навіть якщо вона не права.

Ольга побажала мамі щастя і здоров’я, і назвала Аллу Михайлівну джерелом сили і впевненості, що вона дає своїй зоряній дочці. Шанувальники приєдналися до привітань, і зазначили, що Ольга дуже схожа на свою маму.