Відома танцівниця поділилася в Instagram радісною новиною та першими фото новонародженого синочка.

Популярна українська танцівниця Ілона Гвоздьова стала мамою вдруге, інформує Ukr.Media.

11 жовтня, Гвоздьова народила сина, якого назвала Домініком. Про це дівчина повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, і поділилася першими знімками з пологового будинку.

Ілона розповіла, що син народився о 18:25, і важив трохи більше трьох кілограмів. У публікації танцівниця подякувала лікарям і акушерам пологового будинку, в якому вона народжувала.

В Instagram хореограф опублікувала кілька знімків, показавши перші фото з пологового будинку. На знімках зображена маленька ручка новонародженого з биркою.

Сина Ілона назвала Домініком тому, що малюк був зачатий під час відпочинку Ілони та її чоловіка в Домініканській Республіці.

Крім цього, Іван (чоловік Ілони) — великий шанувальник фільму “Форсаж”, а головного героя, як ми всі знаємо, там звали Домінік.

Це друга дитина Ілони та Івана, також у пари підростає донечка.

Цікаво, що під час другої вагітності Ілона Гвоздьова вела дуже активний спосіб життя, і навіть зважилася на участь у проєкті “Танці з зірками”, будучи на останніх місяцях вагітності.

Тоді на Гвоздьову обрушився шквал негативу від глядачів, які вважали недоречними танці Ілони в такому положенні. Сама Гвоздьова не реагувала на хейт, і запевняла: ніякої небезпеки її активний спосіб життя не несе.