Продюсера гурту KAZKA добряче побили. Стало відомо, хто на нього напав.

Поліції вдалося з’ясувати ім’я того, хто напав на продюсера групи KAZKA і автора пісень Миколи Журавльова. Чоловікові було нанесено безліч важких травм, в тому числі і перелом черепа. Кілька днів тому композитора побили біля будинку, де він проживає — хто і для якої мети це зробив не було відомо, і тільки тепер правоохоронні органи розкрили ім’я того, хто проломив Журавльову голову. На нього напав п’яний сусід, який чекав його біля під’їзду. Причину нападу поки не називають, інформує Ukr.Media.

Через нанесення тяжких тілесних ушкоджень чоловік отримав черепно-мозкову травму, забій головного мозку, компресійний вдавлений перелом правої скроневої ділянки. В цей момент підозрюваного тримають у відділку, і вирішується питання про запобіжний захід його волі. Журавльов розповів, що з ним сталося в соціальних мережах. Він показав фото з лікарні.

На фото він з перебинтованою головою, перебуває у важкому стані. Також помітні шви на підборідді. У чоловіка постраждав зір — у нього не бачить одне око.