У січні 2014 року актриса Христина Асмус подарувала своєму чоловікові шоумену Гаріку Харламову дочку, яку вони назвали Анастасією.

Зіркові діти часто потрапляють на сторінки глянцевих журналів або на сторінки в соціальних мережах своїх батьків у ранньому віці. Але ось ця подружня пара віддала перевагу протягом п'яти років приховувати обличчя своєї дитини, інформує .

Проте кілька днів тому вони вирішили, що настав час познайомити громадськість з Настею. Обидві знаменитості опублікували в Інстаграм знімки дочки, зроблені на відпочинку в Арабських Еміратах. Якщо раніше їх шанувальники ворожили на кого може бути схожа Настя, то тепер вони з цього приводу сперечаються.

"От окуляри додати — вилитий Гарік, вилитий", "занадто гарний Гарік", "копія тата", "вилита Харлашка", — вважають одні. Однак є й ті, які впевнені, що Анастасія пішла в Христину: "Як схожа на маму", "мамине волоссячко, краса", "на цьому фото більше на матусю схожа".

Зійшлися коментатори тільки в одному: дівчинка у Харламова і Асмус вийшла красивою і милою.

Крім того, Асмус і Харламов повідомили, що у дівчинки тепер є і свій акаунт в Інстаграм. “Час диктує свої правила. У доньки в 5 років з'явився свій Instagram, коли мені було 5 років у мене з'явився іржавий цвях і фломастер", — написав зоряний тато Анастасії.

Всього за добу на акаунт дівчинки встигло підписатися п'ятнадцять тисяч людей. У Мережі вже встигли з цього приводу пожартувати: "Те почуття, коли у п'ятирічної дитини шанувальників більше, ніж у тебе".