Австралійка у 2016 році загубилася в Лос-Анджелесі і попросила незнайомця про допомогу. Вона не зрозуміла, що це Кіану Рівз, поки він сам не представився.

Фанати вважають Кіану Рівза одним з наймиліших людей у світі. В черговий раз актор це довів, коли допоміг австралійці в її подорожі. Він не тільки сказав їй, куди йти, але і відвіз до потрібного місця. Тепер жінка хоче віддячити Рівзу, але це виявилося не так просто, інформує .

Вчителька з Мельбурна Ніколь Льюїс-Джейкобс розповіла, що у 2016 році Кіану Рівз допоміг їй у Лос-Анджелесі. Ніколь відпочивала з родиною в місті, а потім заблукала, не знайшовши вулицю Орейндж. Жінка попросила незнайомого чоловіка допомогти.

«Вибач, друже, не підкажеш, я йду в правильному напрямку? Мені потрібна Орейндж-стріт», — звернулася Ніколь до незнайомця. Жінка тоді не зрозуміла, що говорить з Кіану Рівзом. Він пояснив їй, як дійти до вулиці, після чого вона пішла у вказану сторону. Раптом він гукнув Ніколь і запропонував довезти до місця призначення. Чоловік отримав відповідь, яку навряд чи очікував після всіх років в Голлівуді.

Ніколь сказала, що побоюється його і не довіряє, бо незнайомець міг напасти на неї і, наприклад, пограбувати. Кіану розсміявся і представився.

«Він запитав: „Як вас звуть?" Я відповіла: „Ніколь". Він сказав: „Якщо я кажу вам, що підвезу вас, це значить, я обіцяю, що ви доберетеся до місця призначення в цілості й схоронності. Дозвольте відрекомендуватися, мене звуть Кіану Рівз"», — поділилася Ніколь.

Тільки тоді Ніколь зрозуміла, що весь цей час спілкувалася зі знаменитим актором. Вона погодилася поїхати з Рівзом, який, між іншим, пересувався на чорному Porsche, до вулиці Орейндж. У машині актора Ніколь побачила сценарій фільму і зізналася, що ніколи не бачила фільмів з його участю. Ці розповіді не засмутили актора. Він вислухав жінку і поставив свої запитання. Завдяки бесіді Ніколь дізналася, що Рівз любить образотворче мистецтво і пляж Бонді у Сіднеї.

  Зеленський привітав зі святом учасників миротворчих операцій ООН

Ніколь ще у 2016 році розповіла на своїй сторінці в Facebook, що Рівз зателефонував її чоловік і повідомив, що з його супутницею все в порядку. Тоді сім'я Ніколь зустріла її на вулиці і зробила кілька фотографій з актором. Жінка зізналася, що вчинок Рівза — наймиліше, що хто-небудь для неї робив. Вона пообіцяла віддячити акторові подарунком, але зіткнулася з невеликою проблемою — до Рівза не так просто достукатися.

Презентом стала картина із зображенням пляжу Бонді. Ніколь відправляла твір менеджерам актора кілька разів, але вони весь час повертали його назад. Досі жінка не змогла передати свій подарунок і вдячність, але вона не має наміру здаватися.