Її величність іноді балує себе фаст-фудом.

Королева Великобританії Єлизавета II — обличчя країни. Завжди ставна, одягнена з голочки (капелюшки та костюми «від кутюр» практично стали візитною карткою її Величності), вона теж дозволяє собі бавитися «мирською» їжею, інформує .

Раз на рік протягом кількох тижнів британська королева дозволяє собі фаст-фуд. Колись принцеса Діана теж балувала себе їжею швидкого приготування, іноді навіть відвідувала МакДональдс.

Її Величність, звичайно ж, не зустрінеш в ресторанах швидкого харчування. Але, це не означає, що королева категорично забороняє собі вуличну їжу. За інформацією інсайдерів, протягом літа, яке Єлизавета провела в Балморалі, вона дозволяла своєму шеф-кухарю відпочити.

Слуги замовляли для королеви їжу в перекусний, яка розташувалася неподалік від замку. Найбільш обожнюваною стравою її Величності є смажена картопля фрі та риба. До речі, замовлення їжі в королівську резиденцію не є демонстративним жестом. Подейкують, що королева особисто гуляє в зручному одязі та водить авто.

Ось так, кілька тижнів Єлизавета може не одягати свою корону, трохи забувши про статус і просто відпочити, як звичайна жінка.