Шаляпін одружився з мільйонеркою, але незабаром радість змінилася трагедією. Тепер він навіть не зможе попрощатися з дружиною.

Наприкінці липня Прохор Шаляпін одружився в США на 42-річній канадській мільйонерці Тетяні Клаудії Девіс. Пишне весілля пройшло в розкішному готелі в Лас-Вегасі, але незабаром радість змінилася трагедією, інформує Ukr.Media.

Через три дні після церемонії Тетяна заразилася вірусом, але в лікарню звернулася не відразу. А коли все ж туди потрапила, її ввели в штучну кому — ураження легенів при цьому досягло 80%.

Напередодні стало відомо, що дружина 37-річного співака померла. Про це в тому числі повідомив друг артиста, актор Георгій Кирьянов, зазначивши, що її смерть “дуже важко усвідомлювати”. “Вона пішла від нас, не прокинувшись”, — зазначив він.

Всі до останнього сподівалися, що Тетяна одужає. Однак в цей нелегкий час Прохор не міг перебувати поруч з дружиною, адже вона була в червоній зоні. “Все, що ми можемо, — молитися”, — зізнавався співак. Тепер же, за словами Георгія, Шаляпін не зможе навіть попрощатися з дружиною, яку повинні кремувати.

“Ми всі сподівалися на краще і чекали, що ось-ось і ми знову зустрінемося, але на жаль… Прохор повідомив мені про цю жахливу новину серед перших. Я всіма силами намагався і намагаюся підтримувати його. Йому зараз жахливо погано, він розгублений і поник, абсолютно не знає, що робити далі. Однак на цьому жахливі новини не закінчуються. Зараз в США у зв’язку з пандемією у нього і батьків Танюші не буде можливості попрощатися з нею, навіть близько підійти до закритої труни. Таню, до слова, кремують…”, — каже Георгій.

Незважаючи на те що близьким Тетяни доведеться справлятися з втратою, їм ще й належить вирішити питання, пов’язане зі спадщиною. Шанси отримати частину статків мільйонерки є і у співака.

  «Поламані війною люди були і в нашому дитинстві теж»