Актуальні новини

Ігри та конкурси на Міжнародний день сім’;ї

Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день сім’ї.

Ігри та конкурси на Міжнародний день сім';ї. Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день сім'ї.
Сім'я для кожної людини є найдорожчим і безцінним скарбом у всьому світі. День сім'ї, любові і вірності – це прекрасне свято, яке встигло завоювати особливий трепет у серцях всіх. 

Конкурс «Що одягнути»
Для проведення цього конкурсу, ведучому слід заздалегідь потурбуватися про великий мішок з різноманітним одягом. Це може бути все що завгодно, від слюнявчиков до перук, від сосок до фартухів. Головне, щоб підбір був самим унікальним і незвичайним. Наприклад, як буде смішно і весело, якщо доросла людина одягне слюнявчик. Далі, ведучий викликає всіх членів однієї сім'ї, будує їх по колу, а в центр ставить цей мішок. Кожен учасник тягне по черзі навмання якусь річ і одягає на себе. Правила гри полягають у тому, що змінювати нічого не можна, навіть якщо попалася соска.

Конкурс «Подіум»
Цей конкурс добре проводити, якщо на святі присутні кілька сімей, від трьох до чотирьох буде чудово. Назва даного змагання вже видає його правила. Ведучий викликає всіх членів однієї сім'ї, які повинні дружно пройтися по подіуму. Однак біда в тому, що зробити це слід незвично. Все залежить від фантазії учасників, наприклад, можна ходою однорічного малюка, інші можуть пройтися задом наперед і т. д. Обов'язково потрібно підготувати невеликі призи, які нададуть дітям сімей невеликий дух суперництва.

Конкурс «Гусениця»
Кожна окрема родина буде в конкурсі однією командою. Участь приймають всі, скільки сімей, стільки й команд. Ведучий видає кожному учаснику по кульці. Бажано, щоб кульки однієї команди були одного кольору, іншої іншого кольору і т. д. Після цього кожна група вибудовується в один ряд і між собою ставить по одній кульці. Далі вони під веселу добру музику починають рухатися, як гусінь. Відповідно до правил, кульки рукою тримати не можна, однак дітям молодшого віку це допускається. Виграє та команда, яка першими дійде до певної позначки і втратить як можна менше куль.

  Дмитро Ступка прокоментував скарги своєї дружини на фінансове становище у їхній сім'ї

Конкурс «Жаднюга»
Конкурс «Жаднюга» є одним із самих веселих і захоплюючих змагань, який багатьом добре відомий. Участь краще приймати двом командам з усіх членів сім'ї. Головний атрибут конкурсу – кульки, багато кульок. Їх слід заздалегідь надути, але ниточкою зав'язувати не варто. Дається всього одна хвилина, за яку команди повинні зібрати якомога більше кульок. Класти їх можна в штани, під майку і т. д. Діти будуть з неймовірним азартом і швидкістю збирати кульки. Переможцями стануть ті, які наберуть більшу кількість цього атрибута.
Ведучому можна провести цей конкурс і трохи по-іншому. Наприклад, кульки збирати в блакитний мішок для сміття. Буде не менш весело, а також всі отримають море позитиву від участі в конкурсі. Під час проведення змагання обов'язково потрібно включити яку-небудь відому пісню про сім'ю.

Конкурс «Хто кого перетанцює»
Ще один кумедний конкурс для цього заходу. Для проведення можна використовувати два варіанти, де в обох випадках потрібна стрічка. У першому варіанті її потрібно низько опустити, і під музику учасники повинні пройти під нею, при цьому, не торкатися. У другому випадку її потрібно підняти, і кожен повинен якомога вище перестрибнути її. Перемога буде за тією командою, в якій учасники набрали більшого успіху. В якості призу, можна нагородити значками з написом «Найкращий танцюрист». Саме в цьому конкурсі можна спостерігати за справжнім духом суперництва в кожному членові сім'ї.

Гра «Хто сильніший»
Лимонад – улюблений напій дорослих і дітей, тому в цій грі він буде головним атрибутом. Завдання гри полягає в тому, що кожному її учаснику належить на рівні витягнутої руці як можна довше і більше утримати певну кількість лимонаду. Той, хто першим почне опускати або тягнути руку до себе, програє. Учасникам слід лимонад давати по силі, тобто дітям відповідно менше, ніж їхнім батькам. Команда, яка зуміє здобути перемогу, в якості винагороди, забере весь лимонад від цього конкурсу.

  Анна Седокова стала білявкою і коротко зістригла волосся

Гра «найбільша і сама струнка сім'я»
У цій грі переможця не визначають, однак зробити кілька номінацій ведучому, звичайно ж, потрібно. Всі члени сім'ї дуже міцно і дружно обнімаються, а ведучий тим часом вимірює її. Отримані дані ставлять у порівняння з іншою родиною, відповідно, з чим і визначається номінація. Буде дуже цікаво дізнатися такі відомості всім членам сім'ї, більш того отримати за це номінацію «Найбільша родина» або «Сама струнка сім'я».

Гра «Прогулянка»
Ігри прикрасять будь-яке свято і створять веселу атмосферу. Для участі в цьому змаганні повинні вийти дві команди, що складаються з усіх членів сім'ї. Ведучий надає капелюх, звідки один з учасників першим витягує записку із завданням. Всі написані умови на картках, повинні містити вказівки, як незвично гравцеві потрібно пройтися по сцені. У кожного учасника буде індивідуальне завдання. Переможцями стане та команда, яка зможе виконати умови самим незвичним способом. Глядачам буде неймовірно захоплююче спостерігати за папами гри, які будуть виглядати дуже кумедно на сцені.

Гра «Зоряні танці»
Ведучий повинен заздалегідь для цієї гри зробити підбір найбільш незвичайних композицій будь-яких стилів. Як слід, одна команда – це всі члени сім'ї. Участь можуть приймати і декілька сімей, які будуть в повному складі. В якості журі будуть виступати глядачі. Завдання гри: кожна сім'я повинна танцювати по одній хвилині під кожну грає музику. Це може бути, як ламбада, так і рок-н-рол та інші. Буде дуже весело і цікаво, море позитиву і добрих емоцій не уникнути. З допомогою оплесків глядачів, будуть визначені переможці гри.

Гра «Сімейне дерево»

Не менш захоплююча гра, яку краще провести в завершенні розважальної програми. Ведучий видає кожній команді один ватман, 10-15 зелених листочків і стільки ж червоних яблучок з кольорового паперу. Батькам належить робота з першими елементами, а дітям з другими. На ватмані ведучий заздалегідь повинен намалювати саме дерево, яке в грі вже змінитися. Вмикається весела музика, під яку вся сім'я дуже дружно починається клеїти і майструвати своє родинне дерево. Отриману картину кожна родина може забрати додому і залишити собі на пам'ять. Буде дуже приємно дивитися на своє сімейне дерево через кілька років, і згадувати про цей незабутній день самими приємними спогадами.

  UA|TV припинив міжнародну трансляцію

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь