Актуальні новини

Українці обиратимуть 30 знакових книжок нашої Незалежності

Український інститут книги у межах святкування 30-річчя Незалежності України започаткував проект, покликаний створити унікальний перелік видань, що вплинули на формування та розвиток країни, її громадян, іміджу держави.

За допомогою онлайн голосування на сайті проекту «30 знакових книжок нашої Незалежності», яке почалось 15 вересня, кожен зможе долучитись до вибору тридцяти найважливіших для України книжок.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1526253 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1526253{
margin: 0!important;
}
}

З 15 вересня до 15 жовтня кожен українець зможе взяти участь у формуванні визначного списку «30 знакових книжок нашої Незалежності». Для цього потрібно обрати одну чи одразу 30 книжок зі 100 запропонованих на сайті онлайн голосування. Книжки, які отримають найбільшу кількість голосів, сформують ТОП-30.

Довгий список ТОП-100 знакових книжок було сформовано ще влітку. Над списком працювало широке коло консультантів, а також група експертів: літературознавців, менеджерів літературних проєктів, письменників, перекладачів.

«Цим проектом ми прагнемо нагадати про визначні книжки й про важливість читання як складової націєтворення. За тридцять років Незалежності українське книговидання зі справи пасіонаріїв перетворилось на цілком самостійну галузь. Наш проект ‒ це і можливість нагадати про тих, хто робив українську книжку видимою й самостійною, якісною й по-справжньому важливою», ‒ розповіла Олександра Коваль, директорка Українського інституту книги.

Повний перелік книжок, з яких обиратимуть 30 найважливіших, можна побачити на сайті проекту.

  Картини сучасних художників продадуть на аукціоні для закупівлі 50 БПЛА «Валькірія»

Залишити відповідь