За словами Едгара, йому не вистачало спокою.

Едгар і Слава перебували у шлюбі близько 6-ти років. Парочка розлучилася, але причина розлучення раніше ще не обговорювалася. Днями чоловік дав відверте інтерв’ю, в якому нарешті перервав мовчання, інформує Ukr.Media.

Камінський дав інтерв’ю і повідав про причини розставання зі Славою і про ревнощі в їх взаєминах. Варто зауважити, що Слава в одному зі своїх інтерв’ю зізналася, що ні за що б не розлучалася, оскільки в них спільні діти. Вона абсолютно не розуміє, з якої причини Едгар його ініціював.

“Слава все прекрасно усвідомлює. Вона добре пам’ятає все і де це відбувалося. Остання розмова між нами, після якої ми усвідомили, що ми вже не будемо разом і нам треба розлучатися, відбувалася не в Україні. Я розумів, що все буде важко. Мені потрібен спокій у моїй професійній діяльності”, — каже Едгар.

Хірург зізнався, що вони дуже часто сварилися через ревнощі і це проходило на очах у дітей. Він переконаний, що цього у відносинах бути не повинно. Також він заявив, що розставання вони тривалий час спільно обговорювали і завершальне рішення було спільним. Едгар сказав, що не було такого, що він раптово пішов з дому.