Герцог хоче, щоб його син полюбив регбі.

35-річний принц Гаррі взяв участь у відеочаті, присвяченому 125-річчю регбійної ліги, в якому герцог Сасакський розповів про свою любов до цього виду спорту і зізнався, що йому не терпиться навчити грати в регбі їх з Меган Маркл однорічного сина Арчі, інформує Ukr.Media.

“Що мені потрібно, так це кілька міні-м’ячів для регбі, які допомогли б мені залучити Арчі в гру, тому що на цей момент неможливо знайти ні один. Але, на щастя, у мене є трохи вільної території зовні, так що я хочу, щоб він потрапив в яку-небудь регбійну лігу”, — зазначив Гаррі.

Нещодавно вони з Меган Маркл придбали розкішний особняк в Санта-Барбарі, який розташований на території у 2,19 гектара, яка тепер належить подружжю, чому вони, судячи з усього, дуже раді.

“Я просто неймовірно щасливий і вдячний за те, що у мене є територія під відкритим небом, і мій син може гуляти, тому що я знаю, що у багатьох людей просто не було такої можливості за останні п’ять місяців. Наш малюк — наш пріоритет номер один, але наша робота — це другий пріоритет, і ми просто намагаємося зробити все можливе, щоб зробити світ кращим”, — підсумував він.