Покращуйте свій настрій переглядом серіалів, які захоплюють!

Втомилися на роботі? Навели затишок у квартирі? Приготували перше, друге і компот? Покращіть собі настрій переглядом серіалів, які справді захоплюють, інформує Ukr.Media.

Погань, 2016

Британський комедійний серіал про 30-річну самоіронічну і цинічну жінку. Хотілося б додати ще щось, щоб проілюструвати вам, наскільки прекрасна ця історія, але на цьому сюжет насправді вичерпується. Головна родзинка серіалу — відмінний гумор, талановита Уоллер-Бридж, розлом четвертої стіни та злободенність.

Біла ворона, 2016

Набридло п’ятдесятий раз переглядати «Секс у великому місті»?Тоді перегляньте «Білу ворону». Розповідь про жінок, їх кар’єрні та особисті проблеми, стосунки з чоловіками та одна з одною. Проте додалися ще й расові питання, тому що головні героїні серіалу темношкірі.

Чоловік шукає жінку, 2015

Якщо вам здається, що ви переглянули вже всі можливі серіали, а шаблони та стандартні сценарії вам набридли, і ви думаєте, що нічого вже не зможе вас здивувати, то перегляньте хоча б першу серію цього серіалу. У ньому йдеться про хлопця, який шукає кохання. Не кваптеся перемотувати далі. Як вам таке: в процесі пошуку головний герой виявляється на побаченні з гремліном і знайомиться з Гітлером. Сподобається поціновувачам екстравагантного гумору.

Брод Сіті, 2014

Якщо ввечері запросите в гості подругу, то подивіться цей серіал, оскільки це історія про життя двох дівчат у Нью-Йорку. І за традицією жанру, вони потрапляють в авантюрні, а інколи і зовсім неприємні ситуації. Отже, вам точно буде весело, а, можливо, у багатьох епізодах ви впізнаєте і себе. А ще тут несподівана зірка. У третьому сезоні ви побачите Хілларі Клінтон!

  Маша Єфросиніна відреагувала на звинувачення стосовно пластики

Баррі, 2018

Набридли серйозні детективи та трилери про маньяків і вбивства? Перегляньте цю трагікомедію про колишнього морського піхотинця, який підпрацьовує найманим вбивцею, але на одному із завдань знаходить своє справжнє покликання — театральну сцену. Якби Декстер став комедійним серіалом, думаємо, він був би таким.

Як стати богом в Центральній Флориді, 2019

Нова комедія, що вийшла у 2019 році, але вже встигла завоювати усі топ-вершини. Її героїня живе в бурхливих 90-х, вплутується в фінансову піраміду і з усіх сил намагається досягти успіху. Насмішки, актуальність і чорний гумор… Якщо вам до вподоби це тріо, то обов’язково перегляньте. Якщо ж ні, то дивіться заради актриси, яка виконує роль головної героїні — Кірстен Данст.