Анна Сєдокова поділилася своїми переживаннями — імітую ілюзію нормального життя. Фанати вирішили, що у співачки виникли проблеми.

Екс-солістка групи “ВІА Гра” Анна Сєдокова зізналася, що в її житті настали важкі часи. Співачка повідала про це шанувальникам на своїй сторінці в Instagram. Однак в подробиці співачка вирішила не вдаватися, інформує Ukr.Media.

“Дуже складно зараз. Поки я не готова про це говорити. Можливо, розповім пізніше. Не питайте, будь ласка. Потрібно жити далі. Якось взяти себе в руки. Тому я постараюся імітувати ілюзію нормального життя, а інакше просто загнуся”, — повідомила Седокова.

Свої емоції і жалю вона навіть оформила у вигляді об’ємного вірша, який зворушив до глибини душі підписників знаменитості. Воно оповідало про біль, втрату, про те, що життя настільки швидкоплинне, що люди упускають важливі моменти.

Багато хто знайшов у цьому одкровенні частину себе.

  • “Аня чудовий вірш, я прям до сліз”
  • “Дуже точні слова”
  • “Чудовий вірш”
  • “Навіть не думала, що ви так можете сильно писати… Я не ваш фанат, але знімаю перед вами капелюх! Дуже сильно, міцно, чудово”

У коментарях під постом фанати дійшли висновку, що у Анни Сєдокової ймовірно виникли проблеми у відносинах. Зараз вона перебуває у шлюбі з баскетболістом Янісом Тіммою. За її словами, це саме той “чоловік мрії”, якого вона бажала мати все своє життя. 38-річна співачка навіть хотіла завести від нього дитину.

Обранець співачки теж підігрів інтерес своєї аудиторії. Він опублікував на своїй сторінці в своїй соціальній мережі неоднозначний напис: “все ще не можу повірити”.

Обережність Сєдокової можна зрозуміти, адже нерідкі випадки, коли на відвертості знаменитостей аудиторія реагує зовсім не так, як хотілося б їх кумиру, тільки все глибше заганяючи знаменитість в зневіру.