Актуальні новини

Куди піти у Львові у вихідні 6-8 листопада

Історична інтрига від оскароносного сценариста

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1510162 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1510162{
margin: 0!important;
}
}

У театрі ім. Леся Курбаса 6, 7, та 8 листопада – прем’єра вистави «Небезпечні зв’язки» за драмою оскароносного сценариста Крістофера Гемптона. Актори перенесуть публіку у XVIII століття, у світ маніпуляцій та подвійних ігор французької аристократії. Над постановкою з львівськими акторами працював американський режисер Ніл Флекман.

Деталі за посиланням.

У прокат вийшов фільм «Атлантида»

Фільм, що змагатиметься за «Оскара» від України, вже вийшов у всеукраїнський прокат. Це стрічка «Атлантида» режисера Валентина Васяновича. Донбас, 2025 рік, війна щойно закінчилася. Україна перемогла, але отримала землі, на межі екологічної катастрофи. Але посеред апокаліпсису народжується кохання, що дає надію мертвим територіям. Головні ролі зіграли не актори, а ветерани АТО, парамедики та волонтери.

«Тут меседж дуже простий: тільки любов може перемогти смерть і відродити життя, структурувати його, поховати померлих. Це все йде від жінки», – поділився думками режисер Валентин Васянович.

За розкладом сеансів слідкуйте на сайтах кінотеатрів.

Стартує Органний фестиваль

Цього вікенду у Львові відкриють Органний фестиваль. Від 6 до 28 листопада в Органному залі на слухачів чекає найрізноманітніша музика наживо: від класики до експресивного джазу. Найграндіознішим дійством стане світова прем’єра твору Богдани Фроляк «Звучання Пінзеля», написаного спеціального для львівського органа.

Програма доступна тут.

Олександр Положинський та «Три Троянди» виступлять у Львові

На концерт під назвою «Лірика» скликають співак Олександр Положинський та «Три Троянди». У п’ятницю, 6 листопада, в ENNIO Event Square обіцяють для львів’ян відомі пісні з репертуару «Тартака», «Був‘Є» та «Ол.Ів.‘Є» в новому аранжуванні. Для свого першого спільного концерту вибрали ліричні композиції.

  Чоловік Шакіри зраджував їй з мамою свого одноклубника

Деталі знайдете тут.

Опера першої українки-композиторки

Вперше в Україні – дитяча опера першої української жінки-композиторки Стефанії Туркевич. Оперу «Серце Оксани» у Львові втілять 8 листопада українські солісти, музиканти з симфонічого філармонійного оркестру, а також діти із хору «Жайвір» і балетної школи L.Stage.

Детальніше читайте за посиланням.

Залишити відповідь