Неймовірне перевтілення.

Українська балерина приміряла образ сестри Ретчед з культового фільму “Пролітаючи над гніздом зозулі”. Такий образ Катерина вибрала для нового випуску шоу “Танці з зірками”, який був присвячений святу Хеллоуїн. Балерина приміряла блакитну пишну сукню однієї з найжорстокіших медсестер — придуманого персонажа з фільму з Джеком Ніколсоном, а також нового однойменного серіалу з Сарою Полсон в головній ролі, інформує Ukr.Media.

Кухар показала неймовірне перетворення, перевтілившись в жорстоку і непохитну Мілдред Ретчед. Для образу балерина приміряла блакитне пишне плаття на ґудзиках, туфлі-човники і чепчик, точнісінько відтворивши образ культового фільму. “”Хто з дому, хто в будинок, хто над зозулиним гніздом…”! Сестра Ретчед вже готова ставити діагнози і виписувати рецепти!» — написала Катерина в публікації.

“Як вам йде цей образ Мілдред Ретчед”, “Богиня!!!! Ви розумниця будьте такою яка ви є”, “Катяяяя, ви дуже красива”, “як статуеточка, поставити і милуватися!”, “Катюша! Обожнюю твою критику! Обожнюю і вітаю, кожне твоє слово! Ти наша королева!», «Катю, Ви, як завжди, найкраща!», «Чудовий, оригінальний костюм. Ви красуня, як завжди!» — написали підписники. Нагадаємо, раніше Надія Мейхер різко відповіла Катерині Кухар на критику свого танцю.