Актуальні новини

Куди піти у Львові у вихідні 9-11 жовтня

Українські дизайнери на Lviv Fashion Week.

Дизайнери одягу об’єднуються з художниками та скульпторами – такі спільні покази є фішкою цьогорічного Lviv Fashion Week. Тиждень моди відбувається від 8 до 11 жовтня у Fest Republic і презентує українських дизайнерів. Через пандемію змінено формат: показів буде менше із невеликою кількістю глядачів. Паралельно будуть трансляції на екрані просто неба на території того ж простору Fest Republic.

Деталі події за посиланням.

Lviv Art Week збирає топових митців.

У співпраці з Тижнем моди у Fest Republic триває і Lviv Art Week. Це масштабна подія у світі львівського мистецтва. Від четверга до неділі, 8-11 жовтня, простір поділять між галереями Львова, які представлять своїх найцікавіших сучасних авторів. Вхід на експозиції – вільний.

Більше про подію читайте тут.

Музей Франка у Львові святкує 80-річчя.

Дім Франка запрошує на різні атракції з нагоди дня свого народження. Різноманітні події відбуватимуться впродовж двох місяців – до кінця листопада. Із найближчих подій: у суботу, 10 жовтня, музичний дарунок від етно-гурту «Курбаси». Окрім того, у неділю, 11 жовтня, за попереднім записом можна буде потрапити на авторську екскурсію домом письменника від правнука Івана Франка – Петра Галущака.

«Ми хочемо, щоби прямий нащадок великого письменника і його великого сина Петра Франка розповів дуже особистісну, живу і теплу родинну історію дому Франка як місця зустрічей», – запросив директор музею Богдан Тихолоз.

Більше інформації про подію тут.

Музику Василя Барвінського повертають до життя.

Його твори спалили, а самого Василя Барвінського заслали на Сибір і заборонили навіть згадувати його ім’я. Нині повертають і відроджують музичну спадщину цього видатного львівського композитора. У суботу, 10 жовтня, у філармонії – прем’єра концерту-вистави «БАРВІНСЬКИЙ. Повернення в Україну». Авторка проекту Наталія Половинка співатиме у супроводі оркестру філармонійного оркестру та диригента з Америки Теодора Кухара.

  Ахметов - позашлюбний син Кучми

«Саме оце персональне звернення композитора до світу, розмова з Богом, зі світом, зі своєю землею – оце той основний вислів, який хотілось би нам донести до слухача», – розповіла Наталія Половинка.

Більше про проект – за посиланням.

Олег Тістол кличе на мистецький діалог.

У Музеї модернізму Львівської національної галереї мистецтв ім. Бориса Возницького відкрив персональну виставку один із найяскравіших художників України Олег Тістол. Його вважають співлідером «Нової української хвилі», який бунтував у мистецтві ще за Радянського Союзу. До свого 60-річчя автор презентує у Львові роботи з різних років та серій.

Деталі – за посиланням.

Залишити відповідь