Будемо надіятись, що світ побачить ще один шедевр цього геніального режисера.

Невтомний метр

У Квентіна Тарантіно завжди добре виходило переінакшувати класичні жанри — від вестернів і військових драм до всього відразу, що він і зробив в «Убити Білла» — але для свого десятого і останнього фільму режисер вирішив вибрати щось нове: жахи. Тарантіно розповів про свої плани нещодавно під час прес-туру для «Одного разу в… Голлівуді»:

«Якщо мені спаде на думку чудова ідея для фільму жахів, я зроблю його своїм десятим фільмом, — сказав Тарантіно. — Я обожнюю хоррор. Із задоволенням зніму ужастик», інформує Ukr.Media.

Звичайно, в попередніх фільмах Тарантіно теж зустрічалися елементи хоррору, а «Доказ смерті» можна з натяжкою віднести до жахів, але, схоже, Тарантіно готовий серйозно взятися за створення повноцінного фільму жахів — і все завдяки зйомкам сцени на ранчо сім’ї Менсона для фільму «Одного разу в… Голлівуді».

«Я серйозно вважаю, що епізод на ранчо Спана ближче всього можна віднести до хоррору, — сказав Тарантіно. — Мені він здається невловимо страшним. Якщо бути відвертим, я сам не усвідомлював, як добре він нам вдався, поки мені не сказав монтажер. Він сказав: “Епізод на ранчо Спана — це фільм жахів… Це “Техаська різанина бензопилою”, тільки з бюджетом””.

Виходить, замість обіцяного фільму по «Зоряному шляху» нас тепер чекає фільм жахів? Або режисер вирішив, що це не рахується? Як би там не було, Тарантіно сказав, що його десятий фільм буде «епілогічним» — розумійте як хочете.

Будемо сподіватися, що вийде черговий шедевр!