Зірка подіуму 90-х розповіла про страшні наслідки пластики. Супермодель Лінда Євангеліста зізналася, яку операцію зробила 5 років тому.

Канадська супермодель італійського походження Лінда Євангеліста вперше відверто розповіла про пластичну операцію, яку перенесла 5 років тому. На своїй сторінці в Instagram 56-річна знаменитість опублікувала пост, де розповіла про наслідки видалення зайвого жиру, інформує Ukr.Media.

За словами Лінди, ефект від процедури вийшов протилежним тому, що їй обіцяли хірурги. Зірці знадобилося ще кілька хворобливих операцій, щоб відновити її колишній зовнішній вигляд, проте вони виявилися безуспішними. Євангеліста зізналася, що соромилася «понівеченої» зовнішності, через що стала відлюдником і рідко з’являлася на публіці. У новому пості модель заявила, що втомилася ховатися і вирішила публічно розповісти про свою проблему.

“Сьогодні я зробила великий крок до виправлення помилки, від якої я постраждала і яку приховувала більше п’яти років. Пишу для моїх шанувальників, які задавалися питанням, чому я не працюю, в той час як кар’єра моїх однолітків процвітає. Причина в тому, що я була жорстоко спотворила процедурою Zeltiq CoolSculpting, ефект від якої прямо протилежний тому, що мені обіцяли. Вона збільшила, а не зменшила мої жирові клітини. Навіть після перенесення двох хворобливих, безуспішних коригувальних операцій вони залишилися, як писали ЗМІ, «невпізнанними». У мене розвинулася парадоксальна гіперплазія жирової тканини, про ризик якої я не знала до проведення процедур. Ця хвороба не тільки позбавила мене засобів до існування, але і занурила в цикл глибокої депресії, глибокої печалі і ненависті до себе. У процесі я стала відлюдником. Я рухаюся вперед, щоб позбутися свого сорому, і розповідаю свою історію. Я втомилася так жити. Я б хотіла вийти за двері з високо піднятою головою, попри те, що більше не схожа на себе», — зробила відверту заяву супермодель 90-х.

  На Франкфуртському книжковому ярмарку відкрився український стенд