Лариса Доліна розлучилася з третім чоловіком, гітаристом Іллею Спіциним після 20 років шлюбу. Розрив позитивно вплинув на артистку — вона пострункішала і змінилася зовні.

Про подробиці особистого життя Лариса Доліна не любить розповідати. Після численних чуток про те, що її шлюб з гітаристом Іллею Спіциним розпався, артистка підтвердила цю інформацію, інформує Ukr.Media.

За словами співачки, вона вже не чекає від шлюбу нічого хорошого і зараз просто насолоджується своєю самотністю. Принаймні виходити заміж вчетверте вона точно не збирається.

“Я тричі була заміжня. І мені так добре зараз”, — заявила Доліна.

Також Лариса спростувала чутки про те, що у неї з’явився новий молодий залицяльник, з яким вона, нібито, збирається піти в РАЦС. Доліна запевняє, що це штучно створена інформація і вона більше не думає про весілля.

“А навіщо мені це? У мене і так все добре!”, — каже зірка.

З Іллею Спіциним Доліна познайомилася в кінці 90-х років. Він влаштувався в її колектив музикантом, а в один з вечорів запропонував зробити масаж. Тоді співачка була одружена з гітаристом Віктором Мітязовим, але відмовити Спіцину не змогла. Після сеансу Доліна зрозуміла: закохалася, як дівчинка.

Розлучення з Мітязовим було важким. Не йти з сім’ї її просив навіть поет Михайло Танич, який написав їй “Погоду в будинку”. Але Доліна заявила, що просто втратила голову. З Іллею вона прожила у шлюбі двадцять років. Подейкують, що причиною розриву стали зради чоловіка, які артистка терпіти не стала.